Oferta

W czasie epidemii wychodzimy naszym klientom naprzeciw i prowadzimy także szkolenia online. Zapoznaj się z naszą ofertą tutaj.

 

Premium - szkolenie odbywa się w hotelu Olympic Spa & Wellness w Ustroniu

Czas trwania: 2 dni (7 oraz 6,5 godziny zajęć)

W ofercie premium otrzymujesz dwa dni wypełnione wiedzą oraz ćwiczeniami praktycznymi. Poznasz krótką historię Internetu i jego bezpieczeństwa, zapoznasz się z najpopularniejszymi metodami cyberataków. Dowiesz się jak można ukraśc ci tożsamość oraz jak się przed tym uchronić oraz jak działać, kiedy twoja tożsamość już została przez kogoś wykorzystana. Poznasz praktyczne rady dotyczące tego, jak weryfikować prawdziwość informacji w sieci oraz jak nie poddać się manipulacji. Poznasz metody zabezpieczania komputerów i innych urządzeń podłączanych do sieci, przećwiczysz instalację i konfigurację wybranych przez siebie zabezpieczeń. Dowiesz się wszystkiego o bezpieczeństwie smartfonów oraz o metodach ich kontroli. Opowiemy ci o metodach inwigilacji offline, opowiemy i pokażemy zabezpieczenia kryptograficzne. Pokażemy jak działa i przetestujemy na Tobie, lub innych, działanie wariografu, udzielimy ci wskazówek, jak wykorzystać wariograf w swojej organizacji. Co nieco opowiemy ci o podsłuchach. W międzyczasie dobrze zjesz, a między zajęciami odpoczniesz korzystając z innych atrakcji luksusowego hotelu Olympic. Szczegóły oferty premium otrzymasz po skontaktowaniu się z nami, możesz to zrobić korzystając z zakładki Kontakt

Warunkiem uczestnictwa w szkoleniu premium jest zaksięgowanie wpłaty na min. 14 dni przed jego rozpoczęciem (wymogi hotelu). Cena netto szkolenia premium to 2000 zł/ osoba.

Standard

Czas trwania: 6,5h

W trakcie jednodniowych, stacjonarnych zajęć dowiesz się jak powstał Internet, dlaczego zaczęto go wykorzystywać w złym celu i na jakie oszustwa możesz się w nim natknąć. Poznasz praktyczne rady na temat bezpieczeństwa komunikacji komputerowej, pokażemy Ci jak osiagnąc "anonimowość" w sieci i opowiemy oraz pokażemy co może cię spotkać i z czym trzeba się liczyć użytkując smartfon. Wszystko to na miejscu, u Ciebie w firmie lub instytucji. Szczegóły oferty standard otrzymasz po skontaktowaniu się z nami, możesz to zrobić korzystając z zakładki Kontakt

Mini

Czas trwania: 3h
Zakres: Podstawowe zagadnienia z zakresu cyberbezpieczeństwa - historia bezpieczeństwa komputerowego, najpopularniejsze rodzaje ataków, ochrona danych, wycieki danych. Szkolenia idealne dla szkół na każdym etapie edukacji lub instytucji i firm. Szczegóły oferty mini otrzymasz po skontaktowaniu się z nami, możesz to zrobić korzystając z zakładki Kontakt

Badania wariografem oraz zabezpieczenia antypodsłuchowe

Dbasz o bezpieczeństwo informacji w swojej firmie? Nie bądź podatny na wycieki informacji. Nasza firma oferuje również badania wariografem oraz zabezpieczenie i sprawdzenie pomieszczeń oraz pojazdów pod kątem występowania urządzeń podsłuchowych.

Sprawdzanie pomieszczeń pod kątem zainstalowanych urządzeń podsłuchowych

Sprawdzenie obejmuje:

  • Sprawdzenie pasma radiowego w zakresie 100 kHz – 12 GHz;
  • Sprawdzenie propagacji w zakresie podczerwieni IR;
  • Sprawdzenie linii zasilających w przedziale częstotliwości 50kHz-140MHz.
  • Wykrywanie złącz nieliniowych – ukrytych, nieaktywnych w momencie sprawdzania urządzeń podsłuchowych i rejestrujących;
  • Przeszukanie fizyczne pomieszczeń.

Metodologia sprawdzenia i zastosowana aparatura

Do sprawdzenia używamy następujących przyrządów:

Spectrum Rider FPH

Specjalistyczny analizator widma firmy Rohde Schwarz pracujący w zakresie częstotliwości od 5 kHz do 4 GHz służącym do wykonywania pomiarów parametrów sygnałów RF oraz lokalizacji źródeł promieniowania RF.
Umożliwia prowadzenie ciągłej analizy aktywności emisji RF w całym zakresie częstotliwości. Posiada możliwość demodulowania sygnałów RF typu AM i FM. Umożliwia rejestrowanie aktywności i poziomu mocy sygnałów RF w zaprogramowanym czasie. Współpracuje z kierunkową anteną AARONIA umożliwiającą lokalizację źródeł emisji RF w sprawdzanej przestrzeni.

Detektor ST031-Piranha;

Do wykrycia urządzeń aktywnych pracujących w zakresie częstotliwości 100 MHz – 12 GHz. Do wykrycia urządzeń pracujących w zakresie bliskiej i dalekiej podczerwieni IR specjalistyczny detektor współpracujący z szerokopasmowym analizatorem ST031; Sprawdzenie pod kątem obecności pasywnych urządzeń rejestrujących – dyktafonów. Zestaw dodatkowych sensorów, przystawek umożliwiający sprawdzenie linii sieci energetycznej, linii telefonicznych, podatności infrastruktury budynku na podsłuch mikrofonami kontaktowymi oraz laserowymi.

Protek 3290 N analizator widma RF, SN 10060006;
Do analizowania poziomu mocy sygnałów radiowych, wszystkich rodzajów modulacji analogowych, w zakresie 100 kHz do 2,9 GHz.;
Szerokopasmowy odbiornik radiokomunikacyjny AR8200D i AR8600 Mark-2;
Do wykrywania i odsłuchiwania wszystkich rodzajów modulacji analogowych WFM, NFM, SEM, WAM, NAM, AM, USB, LSB, CW, CTCSS i APC025;
Miernik częstotliwości ABEL Digital;
Do wyszukiwania aktywnych urządzeń radiowych pracujących w zakresie 100MHz – 2,8 GHz.
Urządzenie wielofunkcyjne DETECT IV (100kHz-10GHz)
Do wykrywania złącz nieliniowych.
Urządzenie ST062
Do wykrywania transmisji GSM 900, 1800, UMTS, WiFi, Bluetooth 2,4 GHz oraz transmisji cyfrowych DECT
Analizator widma RIGOL DSA815
Do detekcji transmisji radiowych w zakresie 9 kHz-1,5 GHz.
Wykrywacz złącz nieliniowych CAYMAN ST-402
Do wykrywania pasywnych urządzeń elektronicznych
Równolegle przeprowadzamy fizyczne oględziny sprzętu biurowego i pomieszczenia zwracając uwagę na kanały klimatyzacji, wentylacji itp.

Cena:
W zależności od wielkości pomieszczeń lub typu pojazdu. Cenę ustalamy indywidualnie z klientem. Skorzystaj z formularza kontaktowego.

Zabezpieczanie pomieszczeń

Wykonujemy instalacje zabezpieczające sale konferencyjne, gabinety kadry kierowniczej przed podsłuchem laserowym, GSM, radiowym, mikrofonami kontaktowymi. Instalacja zakłóca sygnał emitowany przez urządzenia podsłuchowe.

Generuje również wibracje zakłócające realizowanie podsłuchu przy pomocy urządzeń laserowych oraz mikrofonów kontaktowych.

Oferta obejmuje projektowanie, montaż i serwis systemu oraz szkolenie. Skorzystaj z formularza kontaktowego.