Start

1 marca 2020 roku oficjalnie rusza nasza nowa witryna internetowa. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych szkoleń i do kontaktu.

Cyberbezpieczeństwo to termin, który zyskuje niesamowitą popularnośc w ostatnim czasie. Swoje oddziały ochrony cyberprzestrzeni ma już Wojsko Polskie, właśnie zapowiedziano utworzenie cyberkomponentu także w strukturach Wojsk Obrony Terytorialnej. Z naszych obserwacji wynika jednak, że wciąż wiele do zrobienia jest w kwestii edukacji w tym zakresie zwykłego użytkownika, który posługuje się na codzień technologiami telekomunikacyjnymi w ramach swoich obowiązków służbowych, a następnie, w czasie wolnym, powierza tymże technologiom niemal wszystkie swoje tajemnice. Jednocześnie gros użytkowników popełnia w sieci trywialne błędy i udostępnia informacje, które aż proszą się, by być zaczynem do przeprowadzenia na niego ataku. W tym miejscu pojawiamy się my z ofertą szkoleń z zakresu szeroko pojętego cyberbezpieczeństwa.

Ale dosyć wstępów. Na naszej stronie znajdziesz wszystkie informacje dotyczące zakresu naszych szkoleń i tego, przed czym potencjalnie nabyta wiedza może cię ochronić. Aby się z nami skontaktować skorzystaj z zakładki Kontakt. Do zoabczenia na szkoleniu.