Co da się wyczytać ze smartzegarków i fitopasek?

Czy fit opaska lub smartzegarek śledzące kroki może pomóc śledczym w dotarciu do prawdy w przypadku popełnienia przestępstwa? Z pewnością zastanawiacie się jak, te z pozoru nieskomplikowane funkcje, mogły by czegoś dowodzić, a co bardziej świadomi czytelnicy wskażą z pewnością możliwość udowodnienia przebywania w przedmiotowym miejscu po wskazaniach gps takiego urządzenia. I będą mieli rację, tyle tylko, że to w zasadzie czubek góry lodowej.

Cały artykuł
Certyfikaty SSL

Pandemia trwa, niewiele jest do roboty, więc może tym razem garść ciekawej i przydatnej wiedzy. W toku nocnego losowania padło na certyfikaty SSL, czym są, jakie są ich rodzaje oraz jak uzyskać taki certyfikat dla własnej domeny zupełnie za darmo. Zapraszamy na krótki wpis.

Cały artykuł
Szkolenia online w cyberbezpieczniku

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom w tym trudnym dla wszystkich czasie przygotowaliśmy ofertę szkoleń z zakresu podstaw cybersamoobrony oraz białego wywiadu, które realizować będziemy online. Szczegóły naszej oferty znajdą państwo w zakładce szkolenia online.

Start

1 marca 2020 roku oficjalnie rusza nasza nowa witryna internetowa. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych szkoleń i do kontaktu.

Więcej